Deze vacature is gesloten! Bekijk de gerelateerde vacatures hieronder:
Binnen het team van ongeveer 30 mensen van de Kameleon werk je met name nauw samen met het kernteam van de groepen waar je werkzaam bent. Elk kernteam bestaat uit zo'n 3 á 4 mensen. Je werkt samen met een zorgbegeleider, onderwijsassistent en leerkracht. Samen met de leerkracht stel je doelen op en draag je er zorg voor dat dit op de groep door alle collega's op dezelfde manier wordt uitgevoerd. De leden van je kernteam zullen al snel heel erg belangrijk zijn in je samenwerking. Zij zijn diegene waarmee je het meeste lief en leed deelt. Kennis van elkaars communicatiestijl is hierbij handig zodat je weet wat een ander prettig vindt en vice versa. Open en eerlijke communicatie naar elkaar is dé basis voor een prettige samenwerking.
De leerlingen merken niet wie er voor onderwijs of voor zorg werkt, aangezien iedereen dezelfde werkzaamheden uitvoert! Ook leuk om te weten is dat iedereen hier werkt met een enorme passie voor de doelgroep. Iedereen heeft veel verschillende kwaliteiten die heel waardevol zijn voor de groep en voor de relationele sfeer op de groep. Zowel met de leerlingen als met collega's onder elkaar.
Omdat jij hard hebt gewerkt om jouw zorgdiploma te halen, staat daar natuurlijk wat tegenover! De arbeidsvoorwaarden voor de functie Begeleider niveau 5 zijn conform CAO gehandicaptenzorg schaal 45.
Naast een aantal aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een eindejaarsuitkering, vindt Siza het belangrijk om bij te dragen aan jouw ontwikkeling. Zo worden op de meeste locaties vanaf het begin cursussen en trainingen aangeboden, afhankelijk van de vraag van de cliënt. Lees meer over jouw ontwikkelingsmogelijkheden op deze pagina.
Er is een breed aanbod van (gratis) trainingen via GoodHabitz. Dat is een online leeromgeving waarin jij zelf de keus maakt voor een training. Wil je graag een training ‘Doen waar je blij van wordt’. Of liever een ‘cursus Spaans’? Bij Siza kan dat!
Wij zijn op zoek naar mensen die in loondienst willen komen bij Siza.
Zie jij deze vacature helemaal zitten? Super! Solliciteren kan via de gele knop op deze pagina. In de afbeelding hiernaast zie je hoe de sollicitatieprocedure eruit ziet.
Heb je interesse in het werken als Begeleider bij Siza, maar is de functie op deze locatie niet helemaal een 100% match? Vaak zijn er dan toch mogelijkheden! We nodigen je in dat geval uit om op deze vacature te solliciteren en gaan dan samen kijken naar een mooie plek voor jou bij Siza.