Mensen met een matige tot zeer ernstige verstandelijke beperking hebben een ontwikkelingsleeftijd tussen de 1,5 en 6 jaar en soms hebben ze psychische problemen. Voor hen is een veilige woonomgeving, goede dagbesteding en ruimte voor groei en ontwikkeling van belang. Werken met deze doelgroep betekent op elk moment naar hen kijken, samen leren én grenzen stellen.
Onverwachte situaties accepteren en kijken wat mogelijk is. Je begint altijd bij de vraag van de cliënt. Vervolgens heb je contact met maatschappelijke organisaties, familie en soms ook de rechterlijke macht. Je wordt mentaal flink uitgedaagd en werkt samen in een team. In onverwachte situaties kun je altijd vertrouwen op je collega’s. Je houdt van reuring, maar werkt vanuit rust. En denkt in oplossingen.
“Ik was op zoek naar een werkomgeving waar het er niet om ging welke kleren je aan had of hoe je haar zat. Die vond ik bij Siza. Met ons hechte team spannen we ons in om onze cliënten met moeilijk verstaanbaar gedrag de beste zorg te bieden. En dat is in elke situatie weer anders."
Wie wil jij begeleiden bij prettig wonen, werken en leren. Sporten, dansen, zingen en vrienden maken. Of gewoon lekker tv kijken.