Persoonlijk Begeleider

  • € 2.236 tot € 3.154 bruto / maand bij fulltime
  • Bepaalde tijd, uitzicht op vast
  • 28 uur per week
  • Doelgroep: LVB/ASS
  • Rheden
Sharon
Sharon (Je collega)
“De Klaproosstraat is een locatie waar je jezelf mag en kan zijn, dat gun ik iedereen.”

Persoonlijk Begeleider MBO 4 – Klaproosstraat Rheden

Kom maar op, een portie lef en stabiliteit, dat heb jij!

Vanuit jouw levenservaring en opleiding bied jij begeleiding aan de cliënten op de Klaproosstraat, de doelgroep waar je mee gaat werken is LVB en ASS. Je hebt ruime kennis van hechtingsproblematiek, verslaving en psychiatrie. Doordat je diverse begeleidingsstijlen kan inzetten, speel je zorgvuldig in op de behoefte van de cliënten. Daar is een portie lef en een persoonlijke stevigheid voor nodig, gecombineerd met gevoel voor humor en relativeringsvermogen. Je staat naast de cliënt.

De werkzaamheden op deze locatie zijn afwisselend. Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse ondersteuning en begeleiding van cliënten op de locatie. Hoe ziet jouw agenda eruit? We werken volgens geplande afspraken, daarnaast krijg je ook te maken met ongeplande zorg. Hierbij kun jij de inschatting maken, wat de cliënt op dat moment nodig heeft.

Je motiveert de cliënten en kijkt welke benadering passend is. Bijvoorbeeld om ervoor te zorgen dat een cliënt op tijd naar zijn werk gaat, maar ook om passende daginvulling (met het oog op eigen regie, behouden zelfstandigheid) te zoeken.

De cliënten hebben behoefte aan duidelijkheid en veiligheid. Ze kunnen op je bouwen, doordat je zegt wat je doet en doet wat je zegt. Je geeft ruimte waar het kan en stuurt bij als de situatie ernaar vraagt. Je bent samen met een regiebehandelaar verantwoordelijk voor de zorgregie van een aantal cliënten. Hierbij heb je vaak te maken met verwanten en externe hulpverleners.

Wat neem je mee?

✓ Een open mind! Je bent een voorbeeldfunctie, je staat stevig in je schoenen, je bent stabiel, biedt veiligheid en bent gemotiveerd.
✓ Je beschikt minimaal over een vakgerichte afgeronde MBO 4-opleiding, bijvoorbeeld Maatschappelijke Zorg MBO 4 of HBO SPH of SW.
✓ Ruime ervaring met de doelgroepen LVB en ASS en als persoonlijk begeleider.
✓ Het zou mooi zijn als je medicatie bevoegdheid hebt. Zo niet, dan bieden we je graag bijscholing aan.

Deel:

Doelgroep & locatie
Met wie ga jij werken?

De locatie bestaat uit drie woonlagen en telt 24 appartementen en twee gemeenschappelijke ruimten. Er wonen volwassen in de leeftijd van 19 tot 55 jaar met onder andere; autisme spectrum stoornis, licht verstandelijke beperking, verslavingsproblematiek, en/of psychiatrische problematiek. 

Je krijgt kortom te maken met een pittige doelgroep, die behoefte heeft aan jouw duidelijkheid, standvastigheid en inlevingsvermogen.

Werken bij Siza
Wat kunnen we voor je betekenen?

Zoals jij zorgt voor je cliënten zorgt Siza voor jou. We bieden je daarom een contract voor bepaalde tijd van een jaar met uitzicht op een vaste aanstelling. De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Gehandicaptenzorg schaal 40 en bevat de volgende voordelen voor jou:

✓ Dertiende maand: eindejaarsuitkering van 8,33%  

✓ 144 vakantie-uren en 57 PBL-uren (op basis van fulltime) 

✓ Vakantietoeslag 8%.

En verder: 

✓ Onregelmatigheidstoeslag 

✓ Fiscaal voordeel bij aankoop fiets, computer of weekendje weg.

Wij zijn op zoek naar mensen die in dienst willen komen bij Siza en niet hun diensten aanbieden op ZZP-basis.

Het team
Leergierig en open voor feedback

Ons team maakt voor jou echt het verschil; een team dat ervoor gaat met een combinatie van rustig en levendig. We zijn gemotiveerde, ambitieuze en leergierige collega’s die openstaan voor elkaar, wat maakt dat we het prettig vinden te reflecteren op ons handelen.

Wij gaan op een directe en transparante manier met elkaar om. Dit maakt dat je precies weet wat je aan elkaar hebt.

Ben je enthousiast om ons team te versterken als Persoonlijk Begeleider? Solliciteer dan nu!

Robbert
(recruiter bij Siza)

Klaar om kennis te maken?

"Hi ik ben Robbert. Denk je dat jij geschikt bent voor deze functie? Laat dan je gegevens achter en ik neem contact met je op."

Direct solliciteren Ik heb een vraag
Deel: